Avaleht Officeday Grupp

Näita tooteid:


Kulutarvikute otsing

Alusta uudistest!

       

 

Head koostööpartnerid, 

Balti riikide kontoritarvete turuliidri kujunemine algas 2006. aastal, mil rahvusvaheline investor omandas Läti juhtiva kontoritarvete hulgi- ja jaemüügiettevõtte AN-Office koos tütarettevõtetega Leedus ja Eestis.

Märtsis 2007 omandati Soome juhtivate kontoritarvete ettevõtete hulka kuuluv Tamore OY koos samanimelise tütarfirmaga Eestis. Aprillis 2007 omandati Leedu suurim kontoritarvete müügikett Daily Service koos tütarettevõtetega teistes Balti riikides. 2007.aastat loemegi Officeday asutamisaastaks. 

 Muutused Eesti kontoritarvete turul on märkimisväärsed: möödunud aja jooksul oleme liitnud kolmest ettevõttest saadud oskused ja teadmised ühtseks tugevaks tervikuks. Meie meeskond teenindab kliente ühises kontoris Tallinnas ja Lõuna-Eesti müügiesinduses Tartus. Tallinnasse on kohalike klientide igapäevaseks teenindamiseks loodud ka logistikakeskus, kuhu saabuvad tarned Officeday Baltikumi kesklaost Riias iga tööpäeva varahommikul.

Juhtiva kontoritarvete ettevõtte edukas äritegevus tagab stabiilselt tugeva turupositsiooni: suuremad ostumahud kindlustavad klientidele püsivalt hea hinnataseme, toodete ja teenuste laia valiku, lisaks loovad kontoritarvetega kaasnevad ärivaldkonnad uusi perspektiivseid võimalusi.

Areng ei saa kunagi toimida ilma koostööta. Tulemuslik koostöö on taganud meile head ja usalduslikud suhted nii klientide kui tarnijatega. Pakkudes klientidele terviklikku ärilahendust, oleme võimelised ühtsetel tingimustel teenindama paljude harukontoritega asutusi ja ettevõtteid  nii Eestis kui Baltikumis.

Enamikul inimestest möödub märkimisväärne osa päevast tööl olles ja  tööd tehes. Officeday rahvas teeb oma tööd armastuse ja pühendumisega ja muudab nii ka oma klientide päeva paremaks!