Avaleht Ökotooted

Näita tooteid:


Kulutarvikute otsing

Alusta uudistest!

 

 

Keskkonnasäästlik mõtteviis on paljude ettevõtete hulgas leidnud üha laiemat kõlapinda. Officeday suunab keskkonnaalase tähelepanu peamiselt kolmele valdkonnale: tootevalik, korduvkasutus ja sisetarbimine.

Kutsume teid üles meiega ühinema vastutustundlikus suhtumises keskkonda, keskendades jõupingutused valdkondadele, mida saame ise positiivselt mõjutada. Nii on Officeday viimastel aastatel oma tootevalikus järjepidevalt suurendanud keskkonnasõbralike toodete osakaalu.

Juba enam kui 10% Officeday tootevalikust liigitub keskkonnasõbralike toodete alla. Keskkonnamärgiga varustatud toodete puhul on arvestatud keskkonda säästvate lahendustega: tooted on valmistatud vähimal võimalikul viisil energiat ja toorainet kulutades, st taaskasutades. See kehtib ka tootepakendite kohta.

Oma igapäevaste valikutega saab igaüks meist mõjutada seda, millise ökoloogilise jalajälje jätame järgmistele põlvkondadele. Kasutame FSC-sertifitseeritud metsades (vastutustundlikult majandatud metsad) kasvanud puidust, taaskasutatud materjalist valmistatud ja täidetavaid kirjutusvahendeid, keskkonnale ohutu keemia baasil valmistatud puhastusvahendeid. 

 

Officeday kataloogis leiab ökotooted lihtsalt üles, sest juba mitu aastat on need märgistatud erilise, nö rohelise märgiga. Veebitellimiskeskkonnas on saadaval spetsiaalne filter, mis võimaldab kogu tootevalikust valida välja ainult ökotooted. Siit leiate kõik vajaliku alates pliiatsist ja paberist ning lõpetades puhastusvahendite ja kontoritehnika kulutarvikuteni.

Paralleelselt keskkonnasõbraliku tootevaliku suurendamisega teeb Officeday jõupingutusi, et vähendada ja optimeerida pakendijäätmete kogust oma kaupade tarneahelas. See on meie panus jäätmekoguse vähendamisse ja ressursside säästmisesse.

Keskkonda säästva tarbimise üks võimalusi on toonerikassettide täitmine. Sellega on võimalik säästa nii rahalisi vahendeid, kui ka läbi jäätmete vähendamise kaitsta keskkonda. Lähemat infot vastava teenuse kohta saate oma kliendihaldurilt või telefonidel 6580 910 ja 6580 913.